Selfie tyč s tlačítkem – kterou vybrat?

selfie tyč s tlačítkem

Jak vybrat vhodnou vhodnou selfie tyč s tlačítkem? Máme pro vás řešení – konkrétní produkt, který se automaticky spojí s iPhonem nebo jiným chytrým telefonem s odlišným OS, jako je např. Android. Případně se velice snadno nastaví. Jedná se o tuto selfie tyč.

Návod, jak nastavit selfie tyč s tlačítkem

Nastavení této selfie tyče je velice jednoduché. Není potřeba žádné externí napájení. Držák na mobil můžete okamžitě připojit ke svému telefonu.

Nastavení pro iPhone

Napojení s mobilem je automatické (osobně jsme testovali u iPhonu 4, 5 i 6).

Stačí připojit kabel s 3,5 mm jack konektorem do audio konektoru, spustit fotoaparát a můžete začít pořizovat selfies :-). Jen pokud nemáte automaticky nastavenou čelní kameru, přepněte na ni v menu.

Nastavení pro mobily s OS Android (Samsung, HTC a další)

U novějších verzí Androida je propojení automatické stejně jako u iPhonu.

U starších verzí OS je nastavení trošičku náročnější, ale rozhodně se nejedná o nic složitého. U starší verze OS zapněte foceni, přejděte do nastavení a otevřete třetí menu – pokročilé nastavení. Zde najděte ovladač hlasitosti a ten nastavte na „Spoušť“ (Capture). Poté bude vaše tyč bez problému fungovat a při každém stisknutí tlačítka vyfotit selfie. Pokud tomu tak náhodou nebude, vypněte a zapněte mobil a zkontrolujte, že je jack konektor správně vložen.

Některé verze Androida bohužel neumožňují nastavit tlačítko hlasitosti jako spoušť. V takovém případě si stáhněte selfie aplikaci, která umí propojení se selfie tyčí. Jedná se například o Camera360 Ultimate. Tato aplikace má asi 40 MB a můžete si ji zdarma stáhnout na Google Play. Po nainstalování nastavte klávesu pro ovládání hlasitosti (Voice key) jako klávesu foťáku (Camera key).

Selfie tyč s tlačítkem – kterou vybrat?
3.5 (70%) 6 votes

Přidejte komentář

Komentář