Jak vyfotit selfie

Jak vyfotit selfie

Pár rad, jak vyfotit dokonalé selfíčko

Jestliže chcete pořídit opravdu dokonalé selfie, vezměte si na pomoc již zmíněnou selfie tyč nebo Snap Clap aplikaci. To ale pro dokonalé selfie nestačí. Je tu ještě několik pravidel, která je třeba dodržet.

Důležité při focení selfie je zaujmout ideální pozici, abyste na fotografii neměli například 3 brady a podobně. Někteří lidé si říkají, že z jedné strany vypadají líp, takže doporučujeme natočit se k foťáku právě podle toho. Než spoušť zmáčknete, ujistěte se, že nemáte něco mezi zuby, za hlavou vám nekouká větev, která vám dělá parohy a plno dalších detailů, které by fotku mohli zkazit.

Ano je zvláštní, že se ze spontánního focení selfie, stává tak moc zkoumaná fotografie, ale řekněme si to na rovinu – tou fotkou se chcete pochlubit přátelům, tak na ní přece nemůžete vypadat špatně. Selfie se už také často upravuje, na fotografii se přidávají různé barevné filtry a podobně, pro její lepší a zajímavější vzhled.

Když přidáte do záběru i něco jiného než váš obličej, rozhodně to k dokonalému selfie pomůže. Například, když vyrazíte na hrad a chcete se tedy pochlubit „selfíčkem z hradu“, není zrovna vhodné ukázat na fotce jen svůj usměvavý obličej, ale chtělo by to aspoň nějaký náznak toho, že na hradu opravdu jste.

A ještě jedna rada na závěr. Nepřidávejte a neposílejte svým kamarádům stále ty stejná selfíčka. Věřte, že po určité době je to začne nudit a budou vaší příspěvky zcela ignorovat. Selfie má zaujmout a ne otravovat, což se bohužel často stává. Tahle rada vznikla na základě reálné události, až se to jednou stane vám, pochopíte ;).

Foto: freedigitalphotos.net, autoři blackzheep

Jak vyfotit selfie
5 (100%) 1 vote

Přidejte komentář

Komentář